Haber

AK Parti Artvin Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocatepe Kalabalık Bir Grup Tarafından Karşılandı

AK Parti’nin Artvin Belediye Başkan adayı olduğu açıklanan Mehmet Kocatepe, kentte kalabalık bir grup tarafından karşılandı.

İstanbul’da düzenlenen AK Parti Aday Tanıtma Toplantısı’nda 31 Mart’ta yapılacak Yerel Yönetim Seçimleri için Artvin Belediye Başkan adayı açıklanan Mehmet Kocatepe, AK Parti Milletvekili Faruk Çelik ile birlikte kente geldi.

Kentin girişinde partililer tarafından karşılanan Milletvekili Çelik ve Kocatepe, konvoy eşliğinde şehir turu yaptıktan sonra AK Parti İl Müdürlüğü önünde Atapark Meydanı’nda vatandaşlara hitap etti.

Burada konuşan Faruk Çelik, 31 Mart seçimlerinin ülkeye hayırlı olmasını diledi.

Artvin’in köylerinde yaptıkları yatırımları genel seçimlerden sonra kent merkeziyle entegre etmek istediklerini belirten Çelik, bu nedenle 31 Mart seçimlerinin son derece önemli olduğunu ifade etti.

Çelik, seçildiği takdirde Kocatepe’nin hizmetlerinden ve belediye harcamalarından dolayı üç ayda bir kamuya hesap vereceğini belirterek, “Ne söz verdiniz, ne yaptınız, milletin parasını nereye harcadınız? Sorumlu tutulacak ve bunun takipçisi olacağım.” ” söz konusu.

Artvin’deki 9 belediyenin tamamını devralmak istediklerini ve bunun için çalıştıklarını kaydeden Çelik, “Artvin’i birlikte yöneteceğiz. Ben bakanlık döneminde bu kent için elimden geleni yaptım. Şimdi bu kentin milletvekili olarak görev yapıyorum.” , gece gündüz çalışıyoruz, siz 9-0 yapın, gerisi bize kalıyor.” bırak gitsin.” dedi.

2014-2019 yılları arasında Artvin Belediye Başkanı olan Mehmet Kocatepe, Artvin’i 5 yıl önce bıraktığı modern, butik eğitim ve turizm kenti haline getirmek için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Kocatepe, Artvin’de geçmişte belediye başkanlığı görevi yapan belediye başkanlarına teşekkür ederek, şunları söyledi:

“Ben centilmen ve dostane bir çaba olacağını, o zaman Artvin’in kazanacağını söylüyorum. Bizim rakiplerimiz hiçbir zaman siyasi parti veya şahıs olmadı ve olmayacak. Bizim kimseyle bir sorunumuz yok. Acımız yarım kalan hizmetlerimizi durduranlarladır. Mezbaha, engelli yaşam merkezi, ilçe konağı, yaşlı ve hasta yakınları misafirhanesi, hanımlar kulübü, yarım kalan şehir içi iletişim yolları, bıraktığımız gibi bekleyen şehir hamamı, atıl bekleyen, unutulmuş asfalt fabrikası spor etkinlikleri, unutulan sosyal etkinlikler, konserler, fuarlar.”

Kocatepe, yeni dönemde sivil toplum kuruluşları ve ilgili konunun paydaşlarıyla istişarede bulunan bir yönetim anlayışına sahip olacaklarını vurgulayarak, “Personelle ilgili kaygı, baskı ve korkutmaların artık son bulduğunu açıkça belirteyim. Çalışanlarımızın her biri geçmişte olduğu gibi kardeşimiz, meslektaşımız olacak. Bütün acılar evlerine gidecek.” “Yanımızda bir lokma ekmek getirmek isteyen işçi kardeşlerimi kimse korkutmasın.” söz konusu.

Programda AK Parti İl Başkanı Fatih Tahtalı ve MHP İl Lideri Serdar Kılınç da konuşma yaptı.

Öte yandan program öncesinde Kocatepe, 2 Aralık’ta trafik kazasında hayatını kaybeden AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu’nun kabrini de ziyaret etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu