Haber

AK Parti Erzurum’da ilçe adaylarını açıkladı

AK Parti Erzurum’da ilçe adaylarını açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala: “Mart ayı sonuna kadar Cumhur İttifakı’na güçlü bir destek vererek Türkiye’nin önüne çok ciddi bir siyasi otoyol inşa etmiş olacağız.”

ERZURUM – AK Parti İlçe Belediye Başkan adayları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala’nın katılımıyla Kazım Karabekir spor salonunda düzenlenen toplantıda açıklandı.

Geniş katılımlı aday tanıtım toplantısında AK Parti İl Başkanı İbrahim Küçükoğlu, MHP İl Başkanı Adem Yurdagül, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Erzurum Milletvekili Selami Altınok ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın katılımcılara hitap etti.

Aday tanıtım toplantısında son konuşmayı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala yaptı. 31 Mart seçimlerinde Erzurum’un yeni bir destan yazacağına inandığını belirten Efkan Ala, “Yakında seçim olacak. Diyorum ki, Sizlerden önce aday olan siz dostlarımı, milletimizin huzuruna çıkacak olan kardeşlerimi, belediye başkan adaylarımı canı gönülden kutluyor, başarılar diliyorum. Cumhuriyetin ikinci yüzyılına girerken artık belediyemize atama zamanı gelmiştir. Bir yıl önce ortaya koyduğumuz yüzyılın vizyonuyla Türkiye’yi buluşturacak vizyona sahip beyinlerimizi yönetecek liderler.Önümüzde 4-5 yıl var.Mayıs ayında bu seçimlerde yaptığımız gibi, Mart ayı sonunda Cumhur İttifakı’na güçlü destek vererek Türkiye’yi Türkiye’nin önüne koyacağız. Çok önemli bir siyasi otoyol yapmış olacağız. Siyasi hızlı tren yapmış olacağız. Dolayısıyla kimse başaramayacak. Türkiye’yi geri tutun, şehirlerimiz Ankara’yla, belediye başkanlarımız da Cumhurbaşkanımızın iş birliğiyle Türkiye’yi hedeflerine taşıyacak. Palandöken eteklerinden Türkiye’ye ve dünyaya el ele vererek, “Kardeşiniz olarak sizden güçlü bir açıklama yapmanızı ve sandıkta sesinizi yükseltmenizi rica ediyorum” dedi.

AK Parti’nin aday tanıtım toplantısı; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın, Erzurum Milletvekili Mehmet Emin Öz, Selami Altınok, Fatma Öncü, Abdurrahim Fırat, AK Parti İl Lideri İbrahim Küçükoğlu, MHP İl Başkanı Adem Yurdagül, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, parti organizasyonları ve lider adayları katıldı.

Konuşmaların ardından ilçe adayları tek tek sahneye çağrılarak fotoğraf çektirildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu