Teknoloji

Belediyenin Duyuru ve Haberlerini WhatsApp’tan takip edebileceksiniz: İşte Yeni ‘Kanallar’ Özelliği

Dünyanın en tanınmış anlık mesajlaşma uygulaması Naber uygulamaya gelecek en yeni özelliği resmi internet sitesi üzerinden duyurdu. ” WhatsApp Kanalları“adlı bu yeni özellik çok yakında tüm kullanıcılara ulaşacak.

Peki WhatsApp’taki en yeni özellikler neler? Bu içerikte, WhatsApp KanallarıÖzelliğin yanı sıra yakın geçmişte uygulamaya gelen en son özelliklere daha yakından bakacağız.

Karşınızda WhatsApp Kanalları!

WhatsApp’ın bugün duyurduğu yeni özellik, aslında bir süredir Telegram’da kullanılabiliyordu. Tek Yön İletişim aracı olarak karşımıza çıkan WhatsApp Kanalları özelliği, sadece yöneticilerin yazı, fotoğraf ve video gönderebileceği bir deneyim sunacak. Ayrıca WhatsApp’ın anket gibi özellikleri de WhatsApp Kanallarında yer alacak. özellik, kullanıcılar sadece ilgi alanları İçinde bulunan kanalları takip etmenizi sağlayacaktır. Bu yeni özellik, kullanıcılara bazı avantajlar sağlayacak.

WhatsApp Kanalları özelliği kapsamında ister yönetici olun ister takipçi olun telefon numaranız karşı taraf ile paylaşılmaktadır. paylaşılmayacak . Böylece kullanıcı gizliliği korunacaktır. Ancak WhatsApp Kanalları üzerinden gönderilen bildirimlerde uçtan uca şifreleme olmayacaktır. WhatsApp bunun önümüzdeki dönemlerde gelebileceğinden bahsediyor. Özellik kullanılabilir olduğunda, Durum sayfasıAltında WhatsApp Kanallarını göreceğiz.

WhatsApp Kanalları özelliği aslında bülten panoları olarak düşünülebilir!

WhatsApp Kanalları özelliği beton Bir şekilde ifade etmek gerekirse; Örneğin Webtekno ekibi olarak bir WhatsApp Kanalı açarsak, tıpkı haberlerimiz ve içeriklerimiz gibi günlük gelişmeleri de bu kanalda yayınlayabiliriz. Siz de kanalımıza katılarak bu gelişmelere ortak olabilirsiniz. anlık olarak takip edebilirsin. Ancak gönderilerimize yorum yapın. yapamazsın . Bunun için web sitemizi veya taşınabilir uygulamalarımızı tekrar kullanmanız gerekecektir.

WhatsApp tarafından yapılan açıklamaya göre yeni özellik, anın prestijiyle karşımıza çıkıyor. birkaç ülkede hazır. Şirket, her şeyin yolunda olduğundan emin olduktan sonra özelliğin kullanılabilirliğini genişletecek. Sonuç olarak, WhatsApp Kanalları özelliği birkaç ay içindeBiz de kullanıyor olacağız.

WhatsApp Kanalları özelliği için paylaşılan görsel:

WhatsApp’a yakın zamanda eklenen yeni özellikler:

WhatsApp’a mesaj düzenleme özelliği geliyor

WhatsApp’a gelen son yenilik, mesaj düzenleme özelliği olarak karşımıza çıktı. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, WhatsApp’ta rastgele bir mesajı düzenleyebilecek. Bir mesaj düzenlendiğinde, düzenleme ile ilgili küçük bir bildirim de yapılacaktır.

Sohbet kilitleme özelliği geldi

WhatsApp, son duyurusunda sohbet mesajlarınızı kilitleyebileceğiniz yeni bir özelliği kullanıma sundu. Sohbet kilitleme özelliği ile dilediğiniz mesajı kilitleyebileceksiniz. Makalelere erişim sadece Face ID veya Touch IDGizli mesajlar, tıpkı arşivlenmiş mesajlar gibi farklı bir sekmede görüntülenecektir.

Ek, yanlış formla birkaç kez denenirse, sohbet sonunda yalnızca “tüm eski mesajları sil” açılabilir olacaktır. Böylece örtük kalmasını istediğiniz tüm mesajlarınız gerçekten bilinmez kalacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu