Haber

Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerinin Siyasal İletişim Kampanyaları Kitaplaştırıldı

Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimlerinde yürütülen siyasi bağlantı kampanyaları kitaplaştırıldı. ‘Türkiye Yüzyılının Seçimi’ adlı kitapta partilerin yürüttüğü seçim sürecinin politikaları ele alındı.

Cumhuriyet tarihinde ilk kez ikinci turla belirlenen Cumhurbaşkanlığı seçimleri, yüksek katılımın yanı sıra partilerin yürüttüğü siyasi politikalarla da tartışıldı. Doç. Dr. Oğuz Göksu’nun editörlüğünü yaptığı kitapta, partilerin yürüttüğü seçim maratonunun kampanyaları ele alındı. Anket sonuçlarından yerel medyanın seçimlerdeki aktif rolüne kadar pek çok konuda yapılan çalışmaların derlemesi olan kitap, seçim sürecini özetledi.

İYİ Parti, MHP, CHP ve AK Parti’nin seçim kampanyalarının yanı sıra Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun siyasi irtibat çalışmalarının anlatıldığı kitapta; telaffuzlara, stratejilere, miting analizlerine, siyasi reklamlara, medya yönetimlerine ve sosyal medya kullanımlarına yer verildi. Toplam 381 sayfadan oluşan kitap 3 ayda tamamlandı.

uzundere-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu