Haber

Erdoğan-Bahçeli görüşmesi Beştepe’de başladı

Türkiye, 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri için sandık başına gitti. Milletvekilliği seçimleri sonuçlanırken Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 50+1’i bulamayınca seçimler ikinci tipte kaldı.

BAHÇELİ İLE İLK GÖRÜŞMESİNİ OLDU

Oyların yüzde 49,5’ini alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 28 Mayıs’ta yapılacak ikinci tur öncesi Cumhur İttifakı liderleriyle görüşecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 17.00’de Beştepe birincisi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi kabul etti. Erdoğan, Bahçeli’den sonra diğer liderlerle de görüşecek. Toplantılarda genel başkan yardımcısı oyÇalışmanın sonuçları ve 28 Mayıs öncesi 12 günlük süreçte nasıl ilerlenebileceği tartışılıyor.

AK PARTİ’DE AĞIR İŞ

Öte yandan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) dün toplantı yaptı. Bugün AK Parti Genel Merkez’de Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş başkanlığında strateji toplantısı yapılıyor.

ERDOĞAN BAZI ŞEHİRLERİ TEKRAR ZİYARET EDECEK

Görüşmede, ikinci tur seçimlerinin yanı sıra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hangi illeri ziyaret edeceğine ilişkin bahisler de tartışılıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 12 gün içinde deprem bölgesini ve Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile oylarının yakın olduğu illeri yeniden ziyaret etmesi bekleniyor.

habersilvan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu