Haber

Fatih Altaylı, Dilan Polat ve Engin Polat’a Yönelik Operasyonu Yorumladı: “Artık Çok Geçti”

Gazeteci Fatih Altaylı, Dilan Polat ve Engin Polat çiftine yapılan operasyonla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Altaylı, ‘ Bu aslında geç kalmış bir eylemdir. Başlangıçta yapılması gerekiyordu. Derhal evlerine baskın yapılmalı ve tüm belgeler toplanmalıydı.‘ ifadelerini kullandı.

Daha önce İstanbul’da haklarında kara para aklama soruşturması başlatılan ve şirketlerinde arama yapılan Dilan Polat ve Engin Polat, dün gözaltına alındı.

Gazeteci Fatih Altaylı, bugün YouTube’da yayınladığı programında Dilan Polat ve eşi Engin Polat’a yönelik yürütülen operasyonu değerlendirdi.

“Bu çok geç bir eylemdir” ifadelerini kullanan Fatih Altaylı, şu değerlendirmelerde bulundu⬇️

“Kötü para aklasanız bile bunun resmi olmayan el yazısıyla yazılmış bir kaydı var. İmha etme fırsatı verdiğiniz anda yok edecekler. Şimdi bir bahçe falan kazıyorlar, belki de yaktılar. şömine, ne bilelim. Ya da denize atmışlar, bilemezsiniz.”

“Bu aslında gecikmiş bir eylem. En baştan yapılması gerekiyordu. İlk anda evlerine baskın yapılması, tüm belgelerin toplanması gerekiyordu. Dediğim gibi bu geç alınmış bir karar ama karar bu. doğru karar.”

‘Bunun da bir örgüt olduğu kesindir. ‘Hiç kimse tek başına kara para aklayamaz.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu