Teknoloji

Layers of Fear’ın Çıkış Tarihi Açıklandı

IGN FanFest sırasında Bloober EkibiFirma tarafından yapılan duyuru ile 2021 yılında Layers of Fears olarak tanıtılan oyunun adı artık belli oldu. Korku Katmanları olarak anılmıştır. Ayrıca en az hangi ayda çıkacağını da artık öğrenmiş olduk.

Observer, Layers of Fear, Blair Witch ve The Medium gibi birçok farklı ve beğeni toplayan oyunla karşımıza çıkan Bloober Team, şu sıralar Silent Hill 2 Remake ve yeni duyurulan Project M de dahil olmak üzere birçok farklı proje üzerinde çalışıyor. Bildiğiniz üzere Unreal Engine 5 ile geliştirilmekte olan Layers of Fear da Tokyo Game Show 2021 sırasında duyurulmuştu.

Yoğun araştırma ve takıntının esiri olmuş sanatçıların hikâyelerini keşfedeceğimiz bir anlatıma odaklanacak olan yeni oyun, duyuları zenginleştiren bir kaygı sunacak. Önceki Layers of Fears ile oluşturulan temeller üzerine geliştirilen yeni bir hikaye ile karşımıza çıkacak.

Sürükleyici bir hikayenin gerilim dolu bir keşif duygusuyla sunulacağını öğrendiğimiz yeni oyunun, daha geniş bir mesel ile dallanan anlatıma farklı bir bakış açısı getireceği ve daha ürkütücü bir deneyimin bizleri bekleyeceği söylendi. .

Layers of Fear ne zaman geliyor?

Lumen sisteminin yanı sıra ışın izleme teknolojisini de kullanacağı söylenen Layers of Fear, 4K çözünürlük ve HDR efektlerini destekleyecek ve Bloober Ekibi tarafından IGN FanFest sırasında yapılan resmi duyuru ile haziran ayında bizlerle olacak. Şimdilik kesin bir tarih verilmedi ancak Summer Game Fest’ten önce netleşeceğini tahmin ediyoruz.

Türkçe altyazı ve arayüz güçlendirmesinin de yer alacağı oyunun yeni fragmanına ve aşağıdan göz atabilirsiniz.

seyitgazi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu