Ekonomi

Nuveen Churchill Direct Lending Corporation, 5,5 Milyon Hissenin İlk Halka Arz Fiyatını Tanesi 18,05 Dolar Olarak Belirledi

Nuveen Churchill Direct Lending Corporation (NCDL), 5.500.000 adet hisse senedinin halka arz fiyatını birim başına 18,05 $ olarak belirledi. NCDL’nin hisselerinin 25 Ocak 2024’te New York Borsası’nda “NCDL” sembolüyle işlem görmeye başlaması bekleniyor. Ayrıca NCDL, yüklenici kuruluşlara 825.000 hisse daha satın alma seçeneği verdi. Arzın sonuçlandırılması standart hak kazanma koşullarının yerine getirilmesine bağlı olup hisselerin 29 Ocak 2024 tarihinde veya buna yakın bir tarihte ihraç edilmesi bekleniyor.

NCDL, bu halka arzdan elde edilecek geliri mevcut borçlarını azaltmak, yatırım politikası doğrultusunda orta ölçekli şirketlere yapacağı yatırımları finanse etmek ve diğer çeşitli kurumsal ihtiyaçlar için kullanmayı planlıyor.

BofA Menkul Değerler, UBS Yatırım Bankası, Morgan Stanley(NYSE: HANIM), Wells Fargo(NYSE: WFC) Menkul Kıymetler, Keefe, Bruyette & Woods, Bir Stifel Şirketi , JMP Securities, a Citizens Company ve Truist Securities, arzın lider yönetim koordinatörleri olarak görev yaptı. MUFG, SMBC Nikko, Academy Securities ve Blaylock Van, LLC, arzın koordinatörleri olarak görev yaptı.

Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Kurulu (“SEC”), 24 Ocak 2024’te bu menkul kıymetlerle ilgili bir kayıt beyanını aldı ve resmi olarak onayladı.

Potansiyel yatırımcıların, fon sağlama taahhüdünde bulunmadan önce NCDL’nin yatırım hedeflerini, ilgili riskleri ve maliyetleri kapsamlı bir şekilde değerlendirmeleri teşvik edilmektedir. NCDL ile ilgili bu bilgilerin yer aldığı 16 Ocak 2024 tarihli ön izahnamenin yatırım yapılmadan önce dikkatle incelenmesi gerekmektedir. Kayıt bildiriminin ayrıntıları henüz tamamlanmamıştır ve revizyona tabidir.

Bu basın bülteni, burada bahsi geçen menkul kıymetleri pazarlama niyeti veya satın alma teklifi teşkil etmez, burada bahsi geçen menkul kıymetlerin satın alınmasına yönelik herhangi bir teklif veya talep teşkil etmez veya herhangi bir şekilde menkul kıymetler için herhangi bir talep veya talep teşkil etmez. bu tür pazarlama, talep veya satışın kayıttan önce veya söz konusu eyalet veya yargı bölgesinin menkul kıymetler yasalarına uyulmadan önce yasaklandığı eyalet veya yargı bölgesi. Hiçbir eyalette veya yargı bölgesinde meydana gelmeyecektir. Bu menkul kıymetlerin arzı yalnızca izahname vasıtasıyla yapılır. SEC ne bu menkul kıymetleri onayladı ne de ön izahnamenin eksiksiz olup olmadığını incelemedi. Tam tersine, her türlü iddia hukuk ihlali teşkil eder.

Menkul kıymetler yalnızca izahname aracılığıyla sunulur. İlgili taraflar BofA Securities, NC1-022-02-25, 201 North Tryon Street, Charlotte, North Carolina 28255, Dikkat: Prospektüs Departmanı, e-posta adresinden bilgi alabilirler:[email protected];UBS Securities LLC, 1285 Avenue of the Americas, New York, New York 10019, Dikkat: Prospektüs Departmanı, e-posta:[email protected]; Morgan Stanley & Co. LLC, 180 Varick Street, 2nd Floor, New York, New York 10014, Dikkat: Prospektüs Departmanı; Wells Fargo Securities, 90 South 7th Street, 5th Floor, Minneapolis, MN 55402, telefon: 800-645-3751 (seçenek #5) veya[email protected]adresine e-posta ile bir istek gönderin;veya Keefe, Bruyette & Woods, Inc, 787 7th Avenue, 4th Floor, New York, New York 10019, Dikkat: Equity Capital Markets, telefon: 1-800-966-1559 veya[email protected]adresine bir e-posta göndererek.

Bu makale yapay zeka yardımıyla oluşturulmuş, tercüme edilmiş ve bir editör tarafından incelenmiştir. Daha fazla ayrıntı için Şartlar ve Koşullarımıza bakın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu