Teknoloji

Star Wars Jedi: Survivor Sistem Gereksinimleri Açıklandı

tükenmez Yıldız Savaşları Kitaplar, ansiklopediler, filmler, diziler ve animasyonlarla evren uçsuz bucaksız bir deniz gibidir. Electronic Arts yıllardır bu markanın oyunlarını bizlere sunuyor. EA bazen Star Wars Clone Wars kullanır ve Cumhuriyet KomandoStar Wars Battlefront 2 ve Star Wars Squadrons gibi efsanelerin doğuşunda rol oynasa da şirketin son oyunları oyuncular tarafından para tuzağı olarak görüldü ve oldukça eleştirildi.

Öte yandan EA, Star Wars hayranlarına bir sürpriz yayınladı. Yıldız Savaşları Jedi: Düşmüş Düzen son yılların en yeterli Star Wars oyunu olarak görülüyordu. Öyle ki bu yılın başlarında EA, serinin devam filmini yayınladı. Star Wars, Jedi: Survivor’ı duyurdu.

Oyunun sistem gereksinimleri açıklandı

Oyunun tanıtımından yaklaşık 2 ay sonra PlayStation’ın resmi sitesinde yer almasına rağmen Oyunun çıkış tarihi sızdırıldı. . Mart 2023’te çıkacağı ortaya çıkan oyunun sistem ihtiyaçları artık ortaya çıktı.

Star Wars Jedi: Survivor’s Steam sayfasına Geçtiğimiz dakikalarda oyunun sistem gereksinimleri yüklendi. Yüklenen bilgiler birkaç dakika içinde kaldırılsa da bilgiler zaten Hatta internette yayılmaya başladı. . Gelin hep birlikte oyunun sistem ihtiyaçlarına daha yakından bakalım.

  Asgari Önerildi
İşlemci Intel Core i7-7700 veya Ryzen 5 1400 Intel Core i5 11600K veya Ryzen 5 5600X
Veri deposu 16 GB 16 GB
Ekran kartı 8GB VRAM- GTX 1070 veya Radeon RX 580 8GB VRAM- RTX2070 veya RX 6700 XT
Depolamak 130 GB kullanılabilir alan 130 GB kullanılabilir alan

ilk oyundan 5 yıl sonra Star Wars Jedi: Survivor, Cal Kestis’in imparatorluktan kaçışını ve hayatta kalan birkaç Jedi’dan biri olma sorumluluğu altında ezilişini konu alıyor. Genç Jedi’larımız ne olursa olsun imparatorluğun bir adım önünde kalmalı ve hayatta kalmalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu