Teknoloji

World of Tanks Blitz ve Ninja Kaplumbağalar İş Birliği Başladı

Wargaming tarafından yapılan duyuruyla, World of Tanks Blitz ve Ninja Kaplumbağalar iş birliği başladı. Peki bu iş birliği kapsamında bizleri neler bekliyor? Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Erling Haaland Clash of Clans Oyununa Geliyor!


World of Tanks Blitz ve Ninja Kaplumbağalar İş Birliği ile Kaplumbağa Gücü Kutlanıyor

World of Tanks Blitz’in Ninja Kaplumbağalar iş birliği ile büyük şehir ve ötesinin capcanlı sokaklarına geri dönme vakti geldi! Tankçılar kötü Shredder ile bir sonraki büyük restleşmeleri öncesinde, bu eğlence delisi kahramanlarla bir araya gelerek hak ettikleri leziz pizzaların keyfini çıkaracak. Bu serüvende tamamı 80’lerin Ninja Kaplumbağalar çizgi filminden esinlenen nostalji, heyecan ve mücadele fırtınası sizi bekliyor!

24 Nisan’dan itibaren World of Tanks Blitz oyuncuları yedi günlük “Haydi Kanalizasyona!” etkinliğine atılacak. TMNT temalı seçkin ödülleri açmak için tankçıların günde beş zafer elde etmesi gerekiyor. Ödüllerin arasında iki seçkin kamuflaj, Usta Splinter animasyonlu avatarı, pek tosbağa dolusu profil arka planı, TMNT gizli kanalizasyon sığınağının klasik parçalarından oluşan özel Garaj Teçhizatı yer alıyor. Daha da muhteşem olan şey ise içlerinde TMNT Parti Aracından ilham alan ve bir Kaplumbağa topu ile donatılı muazzam havalı Mutant tankının yer aldığı üç radikal paketin sizi bekliyor olması.

Oyuncular burada ısındıktan sonra destansı restleşmede kötülük timsali Shredder ile yüzleşecekleri ve 1 Mayıs’ta başlayan “Cowabunga Operasyonuna” atılmaya hazır olacak. Bu 60 aşamalı etkinlik resmen ödüllerle dolup taşıyor. İçinde korkusuz lider Leonardo’nun, bıçkın ve her şeye hazır Raphael’in, dâhi Donatello’nun ve parti çocuğu Michelangelo’nun seçkin Ninja Kaplumbağalar avatarları da bulunuyor. Oyuncular, Kaplumbağaların ninja teçhizatlarının markalaşmış renklerini taşıyan dört apayrı kamuflaj için mücadele edecek, savaş meydanında tüm Kaplumbağa güçlerini sergileyecek. Tankçılar gözlerini nihai ödül için de açık tutmalı: Pek gaddar Shredder’dan ilham alan, P.44 Pantera’ya özel efsanevi kamuflaj.

tillohaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu