Ekonomi

DENİB Akademi ihracatçıları bilgilendirmeye devam ediyor

DENİB Akademi, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nda “Genel Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı”, Denizli İhracatçı Birlikleri’nde ise “Dış Ticaret Teslim Şekilleri, Dış Ticarette Ödeme Yöntemleri” eğitimlerini düzenledi.

DENİB Akademi, Denizli İhracatçı Birlikleri ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle 7 Aralık 2022 tarihinde Uşak Ticaret ve Sanayi Odasında “Genel Gümrük ve Dış Ticaret Mevzuatı” eğitimi, “Dış Ticaret Teslim Formları (Incoterms 2020)” Dış Ticaret Ödeme Yöntemleri” eğitimi. 8 Aralık 2022 tarihinde Denizli İhracatçı Birlikleri tarafından organize edilmektedir. Kızılkaya Akademi’den Eray Dağnik’in sunduğu eğitim programında; gümrük rejimleri, ithalat ve ihracat rejimi kararları, ithalatı ve ihracatı yasaklanmış eşya ve izne tabi eşya, gümrük kanunu ve gümrük mevzuatının değerli kararları, gümrük idarelerine karşı sorumluluk ve hakları, yabancı ile ilgili eşyanın gümrük işlemleri öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gereken hususlar ticaret, Aysuda Meryem Köksal’ın sunduğu programda dış ticarette teslim şekilleri (Incoterms 2020), dış ticarette ödeme yöntemleri ele alındı.

Eğitim programları, bilgilendirme ve paylaşımların ardından soru-cevap bölümüyle devam etti. DENİB Akademi, 15 Aralık 2022 tarihinde gerçekleştireceği “Kalıp Tasarımında Fark Yaratmak – Marka ve Ürün Tanımlama (Atölye) Eğitimi” ile eğitimlerine devam edecek. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu