Yaşam

Gözaltına alınan Dilan-Engin Polat çiftinin ilk görüntüleri

İstanbul’da düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Engin Polat, eşi Dilan Polat ve aile bireyleri Sıla Doğu ve Kürşat Polat’ın yanı sıra muhasebecileri Beyza Ekici, mali işler memuru Ahmet Gün ve bazı çalışanları da adliyeye getirildi. İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü Vatan Kampüsü’nde sağlık kontrollerinin ardından mülakata alınacak. . Şahıslar o anları kameralara kaydetti.

MUHASEBECİLER DE GÖZALTIDA

Uzun süredir kamuoyunu meşgul eden ve kara para aklama teziyle gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat’ın aile üyeleri Sıla Doğu, Sezgin Polat, Kürşat Polat’ın yanı sıra muhasebecileri mali işler sorumlusu Beyza Ekici de bulunuyor. Avukat. İstanbul’da düzenlenen operasyonda Ahmet Gün ve bazı çalışanları gözaltına alındı. İstanbul Mali Kabahatler Şube Müdürlüğü’ne bağlı gruplar tarafından yakalanan şüpheliler, sağlık kontrollerinin ardından İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne getirildi.

15 FİRMA ARANDI

Öte yandan geçtiğimiz günlerde şüphelilerle ilgili 15 firmada arama ve dijital materyallere el konulması gerçekleştirildi.

HEPSİ KELEPÇELİYDİ

Şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ederken, Dilan Polat, Engin Polat, Sıla Doğu ve diğer gözaltına alınanlar polis merkezine götürülürken kameralara yakalandı. Şahısların kelepçeli olduğu görüldü.

İşte o görüntüler:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu