Haber

Karayollarında İnşaat ve Onarım Çalışmaları Sürüyor

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kısımlarında yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre İzmir-Çeşme Otoyolu’nun Karaburun-Zeytinler kavşak kesimi 38-41. kilometrelik İçmeler Doğal Yaşam Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle sağ ve güvenlik şeritleri çift yönlü trafiğe kapatılarak, ulaşım sol ve orta şeritlerden sağlanıyor.

TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltma yapılıyor.

24-28 Kırıkkale-Kırşehir yolu. kilometre, Kırşehir-Kırıkkale istikameti üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılırken, ulaşım çift yönlü Kırıkkale-Kırşehir istikametinden yapılıyor.

Kocaeli-Yalova yolu 13-14. kilometre (Taşköprü mevkii) sürücüleri menfez imalat çalışması nedeniyle trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmek zorunda kalıyor.

İnegöl Bozüyük yolunun 32-36. asfalt yenileme ve Mardin-Midyat yolunun 23-27. kilometre (Ömerli şehir geçidi), bölünmüş yolun bir kısmından ulaşım çift yönlü olarak devam ediyor.

Fethiye-Seydikemer-Kaş yolunun 20-39. ve Çorum-Mecitözü-Amasya yolunun 5-7. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım denetimli olarak devam ediyor.

Arhavi-Hopa-Sarp yolunun 15-30’u. kilometre, üst yapı yenileme çalışması nedeniyle yol kısa süreliğine çift yönlü trafiğe kapatılarak, tek şeritten ulaşıma izin veriliyor ve denetimli.

Aydıncık-Silifke yolunun 25-28. kilometre (Büyükeceli-Koçaşlı-Yanışlı arası), üretim işlerinin patlaması nedeniyle yol 09.00-17.00 saatlerinde trafiğe kapatılıyor.???????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu