Ekonomi

Niğde Belediyesi ve Niğde Ömer Halisdemir TROY’a Destek

Niğde Belediyesi ve Niğde Ömer Halisdemir, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarının ardından başlatılan boykot kararına, tüm personel ödemelerinin TROY’a kaydırılmasıyla destek verdi.

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ve Niğde Belediyesi, bundan sonra işçilerinin tüm ödemelerini yerli ve milli ödeme sistemi TROY üzerinden yapma kararı aldıklarını duyurdu. Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nden yapılan bahisle ilgili paylaşımda, “Üniversitemizdeki tüm personel ödemelerinin ülkemizin ulusal ödeme sistemi TROY’a taşınması için girişimlere başladık. En kısa sürede TROY kartına geçiyoruz” denildi. . İyi şanlar.”

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nin ardından Niğde Belediyesi de sosyal medya hesaplarından ödemeleri TROY Ödeme sistemiyle yapacağını duyurdu. Belediyeden yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: “Biz de TROY’a geçiyoruz. Meslektaşlarımızın kullandığı banka kartları için Türkiye’nin Milli Ödeme Sistemi olan TROY Ödeme sistemine geçiyoruz. Su taşıyan karınca gibi. ateşe, ne yaparsak yapalım.” – NİĞDE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Eryaman Evden Eve Nakliyat
Almak istediğin hizmeti anlat ve teklifleri topla
Başa dön tuşu